NFR2500002200JA500
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
NFR2500002200JA500
Beschreibung:
RES 220 OHM 5% 1/3W AXIAL
Auf Lager : 1785
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 Ohms
Series NFR25
Power (Watts) 0.333W, 1/3W