Bud Industries
Produkt-Nr.:
NHC-14152
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
VALULINE 13" X 17" X 1.75"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Color | White |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 13.000" L x 17.000" W x 1.750" H (330.20mm x 431.80mm x 44.45mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 4.8 lbs (2.2 kg) |
| Series | Valuline |
| Type | Chassis, Enclosed |
| For Use With/Related Products | 19" Panel Width Racks |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Ventilation | Non-Vented |
| Features | - |
| Package | Bulk |