Techflex
Produkt-Nr.:
NHN1.50BK25
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
EXPAND SLEEVE 1.5" X 25' BLACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$47.424
$47.424
5
$44.46
$222.3
10
$41.496
$414.96
20
$39.4212
$788.424
50
$38.532
$1926.6
100
$37.6428
$3764.28
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -60°C ~ 150°C |
| Color | Black |
| Material | Polyamide Monofilament, Halogen Free |
| Liquid Protection | Gasoline Resistant, Salt Water Resistant |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Expandable |
| Series | Gorilla Sleeve® |
| Type | Sleeve |
| Length | 25.00' (7.62m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 1.500" (38.10mm) |
| Environment Protection | UV Resistant |
| Mfr | Techflex |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Abrasion Protection | Abrasion and Cut Resistant |
| Diameter - Inside, Expanded | 1.750" (44.45mm) |
| Wall Thickness | 0.050" (1.27mm) |
| Features | Chemical Resistant, Clean Cut |
| Package | Spool |
| Width | - |
| Base Product Number | NHN1 |
| Heat Protection | - |