TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
NHSC2001R0J
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RES CHAS MNT 1 OHM 5% 200W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$57.019
$57.019
10
$50.5039
$505.039
26
$46.430889
$1207.203114
40
$43.9869
$1759.476
80
$42.357888
$3388.63104
230
$40.728685
$9367.59755
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | 1.654" (42.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Size / Dimension | 3.543" L x 2.874" W (90.00mm x 73.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Mounting Feature | Flanges |
| Resistance | 1 Ohms |
| Series | HS, CGS |
| Power (Watts) | 200W |
| Package / Case | Axial, Box |
| Coating, Housing Type | Aluminum |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Tray |
| Lead Style | Terminal Screw Type |