MEAN WELL USA Inc.
Produkt-Nr.:
NID35-5
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 5V 18W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$12.369
$12.369
5
$12.2721
$61.3605
10
$12.1771
$121.771
25
$11.99014
$299.7535
50
$11.61546
$580.773
100
$10.49142
$1049.142
250
$10.304042
$2576.0105
500
$10.116721
$5058.3605
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Input (Max) | 53V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Output (Max) | 3.5A |
| Voltage - Input (Min) | 10.5V |
| Package / Case | 11-SIP Module |
| Efficiency | 93% |
| Mfr | MEAN WELL USA Inc. |
| Features | Remote On/Off |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Approval Agency | CE, EAC |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.00" L x 0.43" W x 0.51" H (50.8mm x 11.0mm x 13.0mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Control Features | - |
| Series | NID35 (35W) |
| Power (Watts) | 18 W |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Package | Box |
| Base Product Number | NID35 |