Amphenol Anytek
Produkt-Nr.:
NJ0400500000G
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
TERM BLK 4POS TOP ENTRY 5MM PCB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.1375
$2.1375
10
$1.6169
$16.169
25
$1.49872
$37.468
50
$1.34729
$67.3645
100
$1.314515
$131.4515
250
$1.150184
$287.546
500
$1.051612
$525.806
1000
$0.953021
$953.021
5000
$0.838004
$4190.02
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wire Termination | Screwless - Leg Spring, Push-In Spring |
| Operating Temperature | -40°C ~ 115°C |
| Screw Thread | - |
| Contact Material - Plating | - |
| Positions Per Level | 4 |
| Screw Material - Plating | - |
| Torque - Screw | - |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-24 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | NJ |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | Amphenol Anytek |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation | Vertical with Board |
| Clamp Material - Plating | Steel, Stainless |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | NJ04 |