Nisshinbo Micro Devices Inc.
Produkt-Nr.:
NJM2123D
Hersteller:
Paket:
16-DIP
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 16DIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Voltage - Supply Span (Max) | 20 V |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 3V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 10 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 6mA |
| Current - Input Bias | 100 nA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-DIP |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4 V |
| Mfr | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |