Nisshinbo Micro Devices Inc.
Produkt-Nr.:
NJM8068G-TE2
Hersteller:
Paket:
8-SOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC AUDIO 2 CIRCUIT 8SOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.8835
$0.8835
10
$0.7752
$7.752
25
$0.72808
$18.202
100
$0.59413
$59.413
250
$0.551874
$137.9685
500
$0.46968
$234.84
1000
$0.375744
$375.744
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 4V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 10 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 4.5mA |
| Current - Input Bias | 50 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 8 V |
| Mfr | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Audio |
| Base Product Number | NJM8068 |