Nisshinbo Micro Devices Inc.
Produkt-Nr.:
NJM8191F-TE1
Hersteller:
Paket:
SOT-23-5 (MTP5)
Charge:
-
Beschreibung:
IC COMPARATOR 1 GEN PUR SOT23-5
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.463
$1.463
10
$1.3072
$13.072
25
$1.2407
$31.0175
100
$1.019065
$101.9065
250
$0.952622
$238.1555
500
$0.841852
$420.926
1000
$0.66462
$664.62
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Propagation Delay (Max) | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Output Type | Open-Collector |
| Current - Output (Typ) | 16mA @ 5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 (MTP5) |
| Voltage - Input Offset (Max) | 3mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Mfr | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2V ~ 36V, ±1V ~ 18V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.25µA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 1.2mA |
| Base Product Number | NJM8191 |