Nisshinbo Micro Devices Inc.
Produkt-Nr.:
NJU6385KG1-TE3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.793
$2.793
10
$2.50895
$25.0895
25
$2.36664
$59.166
100
$2.01647
$201.647
250
$1.893388
$473.347
500
$1.656724
$828.362
1000
$1.372722
$1372.722
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 35µA |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.018" (0.45mm) |
| Frequency Stability | ±1ppm |
| Current - Supply (Max) | 9.9mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Function | Standby (Power Down) |
| Series | - |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 6-XFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Output | CMOS |
| Mfr | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 50 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | NJU6385 |