Nisshinbo Micro Devices Inc.
Produkt-Nr.:
NJU7076F-TE1
Hersteller:
Paket:
SOT-23-5 (MTP5)
Charge:
-
Beschreibung:
IC CMOS 1 CIRCUIT SOT23-5
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.5V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1.3 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 600µA |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 (MTP5) |
| Voltage - Input Offset | 20 µV |
| Series | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.2 V |
| Mfr | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | CMOS |
| Base Product Number | NJU7076 |