Nisshinbo Micro Devices Inc.
Produkt-Nr.:
NJU7325R-TE1#
Hersteller:
Paket:
8-VSP
Charge:
-
Beschreibung:
IC MOTOR DRIVER 2.4V-5.5V 8VSP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | 600mA |
| Output Configuration | Half Bridge |
| Voltage - Load | 2.4V ~ 5.5V |
| Motor Type - Stepper | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-VSP |
| Series | - |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Technology | CMOS |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 2.4V ~ 5.5V |
| Mfr | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | Analog |
| Motor Type - AC, DC | Brushless DC (BLDC) |
| Base Product Number | NJU7325 |