onsemi
Produkt-Nr.:
NJW44H11G
Hersteller:
Paket:
TO-3P-3L
Charge:
-
Beschreibung:
TRANS NPN 80V 10A TO3P-3L
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.4795
$2.4795
10
$2.22395
$22.2395
100
$1.787615
$178.7615
500
$1.468738
$734.369
1000
$1.21695
$1216.95
2000
$1.133027
$2266.054
5000
$1.091056
$5455.28
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 85MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 10 A |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 1V @ 400mA, 8A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 80 V |
| Supplier Device Package | TO-3P-3L |
| Series | - |
| Transistor Type | NPN |
| Package / Case | TO-3P-3, SC-65-3 |
| Power - Max | 120 W |
| Mfr | onsemi |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 10µA |
| Package | Tube |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 80 @ 4A, 2V |
| Base Product Number | NJW44 |