NKN100JR-73-0R75
YAGEO
Produkt-Nr.:
NKN100JR-73-0R75
Beschreibung:
RES 0.75 OHM 5% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.189" Dia x 0.453" L (4.80mm x 11.50mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 750 mOhms
Series NKN
Power (Watts) 1W