NKN1WSFR-52-3R3
YAGEO
Produkt-Nr.:
NKN1WSFR-52-3R3
Hersteller:
YAGEO
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 3.3 OHM 1% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 Ohms
Series NKN
Power (Watts) 1W