NKN1WSJR-52-0R68
YAGEO
Produkt-Nr.:
NKN1WSJR-52-0R68
Beschreibung:
RES 0.68 OHM 5% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 680 mOhms
Series NKN
Power (Watts) 1W