NKN2WSJR-73-1R4
YAGEO
Produkt-Nr.:
NKN2WSJR-73-1R4
Beschreibung:
RES 1.4 OHM 5% 2W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.189" Dia x 0.453" L (4.80mm x 11.50mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.4 Ohms
Series NKN
Power (Watts) 2W