NKN3WSJR-73-0R22
YAGEO
Produkt-Nr.:
NKN3WSJR-73-0R22
Beschreibung:
RES 0.22 OHM 5% 3W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.209" Dia x 0.610" L (5.30mm x 15.50mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 mOhms
Series NKN
Power (Watts) 3W