Amphenol Anytek
Produkt-Nr.:
NL04105200G0G
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
NL-3.5-2*2P GREEN(RAL6018/T) WIT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.6625
$1.6625
10
$1.1704
$11.704
25
$1.09174
$27.2935
50
$0.99104
$49.552
100
$0.986575
$98.6575
250
$0.83315
$208.2875
500
$0.789279
$394.6395
1000
$0.701584
$701.584
5000
$0.570038
$2850.19
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Insulation Height | 0.520" (13.20mm) |
| Contact Tail Length | - |
| Ingress Protection | - |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Header Orientation | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | Tin |
| Number of Levels | 2 |
| Current - UL | 5.5 A |
| Screw Size | - |
| Mfr | Amphenol Anytek |
| Plug Wire Entry | 180° |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Features | - |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Wire Gauge or Range - AWG | 16-24 AWG |
| Operating Temperature | -40°C ~ 115°C |
| Positions Per Level | 2 |
| Number of Positions | 4 |
| Torque - Screw | - |
| Termination Style | Screwless - Leg Spring, Push-In Spring |
| Color | Green |
| Wire Strip Length | 9-10mm |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Current - IEC | - |
| Series | NL |
| Type | Plug, Female Sockets |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | NL |