NL322522T-047J
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
NL322522T-047J
Hersteller:
TDK Corporation
Paket:
1210 (3225 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 47NH 450MA 300 MOHM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 26 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 450 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 300mOhm Max
Inductance 47 nH
Series NL
Type -
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 1.2GHz