Zuhause / Fixed Inductors / NL453232T-330J-PF
minImg
NL453232T-330J-PF
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
NL453232T-330J-PF
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 160MA 4 OHM SMD
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 160 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4Ohm Max
Inductance 33 µH
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 11MHz