Zuhause / Fixed Inductors / NL453232T-331J-PF
minImg
NL453232T-331J-PF
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
NL453232T-331J-PF
Beschreibung:
FIXED IND 330UH 85MA 14 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq 40 @ 796kHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 85 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 14Ohm Max
Inductance 330 µH
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 3.5MHz