Zuhause / Fixed Inductors / NL565050T-332J-PF
minImg
NL565050T-332J-PF
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
NL565050T-332J-PF
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FIXED IND 3.3MH 40MA 60 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 252 kHz
Q @ Freq 30 @ 252kHz
Height - Seated (Max) 0.209" (5.30mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 40 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 60Ohm Max
Inductance 3.3 mH
Series NL
Type Wirewound
Package / Case 2220 (5650 Metric)
Frequency - Self Resonant 1MHz