TDK Corporation
Produkt-Nr.:
NL565050T-472J-PF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IND 4.7MH 36MA 78 OHM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 252 kHz |
| Q @ Freq | 30 @ 252kHz |
| Height - Seated (Max) | 0.209" (5.30mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Current Rating (Amps) | 36 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 78Ohm Max |
| Inductance | 4.7 mH |
| Series | NL |
| Type | Wirewound |
| Package / Case | 2220 (5650 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | 900kHz |
| Mfr | TDK Corporation |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | - |