NLC322522T-221K
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
NLC322522T-221K
Hersteller:
TDK Corporation
Paket:
1210 (3225 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 220UH 70MA 8.4 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq 20 @ 796kHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 70 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 8.4Ohm
Inductance 220 µH
Series NLC
Type -
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 7MHz