Zuhause / Fixed Inductors / NLCV25T-100K-EFRD
minImg
NLCV25T-100K-EFRD
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
NLCV25T-100K-EFRD
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 360MA 1.32OHM SMD
Auf Lager : 5246
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 360 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008 (2520 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 1.32Ohm Max
Inductance 10 µH
Series NLCV-EFD
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 30MHz