Zuhause / Fixed Inductors / NLCV25T-R10M-EFRD
minImg
NLCV25T-R10M-EFRD
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
NLCV25T-R10M-EFRD
Hersteller:
TDK Corporation
Paket:
1008 (2520 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 100NH 1.89A 48MOHM SMD
Auf Lager : 2013
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25.2 MHz
Q @ Freq 5 @ 25.2MHz
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.89 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008 (2520 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 48mOhm Max
Inductance 100 nH
Series NLCV-EFD
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 800MHz