NLCV32T-470K-EF
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
NLCV32T-470K-EF
Paket:
1210
Beschreibung:
FIXED IND 47UH 180MA 2.132OHM SM
Auf Lager : 10133
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 180 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.132Ohm Max
Inductance 47 µH
Series NLCV-EF
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 14MHz