Zuhause / Fixed Inductors / NLCV32T-R47M-EFRD
minImg
NLCV32T-R47M-EFRD
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
NLCV32T-R47M-EFRD
Paket:
1210 (3225 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 470NH 2A 45.6 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25.2 MHz
Q @ Freq 10 @ 25.2MHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 45.6mOhm Max
Inductance 470 nH
Series NLCV-EFD
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 250MHz