NLFC252018T-330K
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
NLFC252018T-330K
Paket:
1008 (2520 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 85MA 2.1 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 20 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 85 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1008 (2520 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.1Ohm
Inductance 33 µH
Series NLFC
Type -
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 14MHz