Zuhause / Fixed Inductors / NLFC453232T-331K-PFT
minImg
NLFC453232T-331K-PFT
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
NLFC453232T-331K-PFT
Paket:
1812 (4532 Metric)
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
FIXED IND 330UH 45MA 6 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 45 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1812 (4532 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 6Ohm
Inductance 330 µH