NLFV25T-101K-PF
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
NLFV25T-101K-PF
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FIXED IND 100UH 40MA 4.8 OHM SMD
Auf Lager : 49519
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq 10 @ 796kHz
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 40 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4.8Ohm Max
Inductance 100 µH
Series NLFV
Type Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 8MHz