NLFV25T-4R7M-PF
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
NLFV25T-4R7M-PF
Beschreibung:
FIXED IND 4.7UH 210MA 288MOHM SM
Auf Lager : 5283
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 5 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 210 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 288mOhm Max
Inductance 4.7 µH
Series NLFV
Type Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 45MHz