NLFV25T-680K-EF
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
NLFV25T-680K-EF
Beschreibung:
FIXED IND 68UH 50MA 3.96 OHM SMD
Auf Lager : 1426
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 50 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.96Ohm Max
Inductance 68 µH