NLFV32T-101K-EF
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
NLFV32T-101K-EF
Hersteller:
TDK Corporation
Paket:
1210 (3225 Metric)
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
FIXED IND 100UH 55MA 2.64OHM SMD
Auf Lager : 103967
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 55 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.64Ohm Max
Inductance 100 µH