NLFV32T-151K-EF
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
NLFV32T-151K-EF
Beschreibung:
FIXED IND 150UH 50MA 3.48OHM SMD
Auf Lager : 5296
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 50 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.48Ohm Max
Inductance 150 µH