NLFV32T-3R3M-EFT
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
NLFV32T-3R3M-EFT
Beschreibung:
FIXED IND 3.3UH 420MA 132MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 420 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 132mOhm Max
Inductance 3.3 µH