NLFV32T-680K-EF
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
NLFV32T-680K-EF
Hersteller:
TDK Corporation
Paket:
1210 (3225 Metric)
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
FIXED IND 68UH 70MA 1.56 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 70 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.56Ohm Max
Inductance 68 µH