NLV32T-033J-EFD
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
NLV32T-033J-EFD
Paket:
1210
Beschreibung:
FIXED IND 33NH 450MA 240MOHM SMD
Auf Lager : 1766
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 25 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 450 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 240mOhm Max
Inductance 33 nH
Series NLV-EFD
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 1.4GHz