NLV32T-121J-EFD
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
NLV32T-121J-EFD
Paket:
1210
Beschreibung:
FIXED IND 120UH 70MA 11 OHM SMD
Auf Lager : 1738
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq 20 @ 796kHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 70 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 11Ohm Max
Inductance 120 µH
Series NLV-EFD
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 10MHz