Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Produkt-Nr.:
NLW30-50
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 30UF 50V AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.519
$9.519
10
$8.4626
$84.626
50
$7.40487
$370.2435
100
$6.77027
$677.027
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | -10%, +75% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.400" Dia x 0.760" L (10.16mm x 19.30mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 115 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Obsolete |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 6.6Ohm @ 120Hz |
| Ratings | - |
| Series | NLW |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 132.25 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 30 µF |
| Package | Bulk |