Essentra Components
Produkt-Nr.:
NM-13-F13
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLAMP P-TYPE GREEN FASTENER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.7265
$2.7265
10
$2.4738
$24.738
25
$2.3427
$58.5675
50
$2.28836
$114.418
100
$2.1793
$217.93
250
$1.906916
$476.729
500
$1.852443
$926.2215
1000
$1.58003
$1580.03
2500
$1.471056
$3677.64
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Green |
| Panel Hole Size | 0.206" (5.23mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Fastener |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Screw Size | #10 (M5) |
| Series | Richco |
| Type | Clamp, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | - |
| Features | Eyelet, Heat Stabilized |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.877" (22.28mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.600" (15.24mm) |
| Material Thickness | 0.073" (1.85mm) |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.813" (20.65mm) |
| Base Product Number | NM-13 |