NM2520N1R0M-T
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NM2520N1R0M-T
Hersteller:
Taiyo Yuden
Paket:
1008
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
COMMON MODE CHOKE
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.2 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1008
Ratings -
DC Resistance (DCR) 110mOhm Max
Inductance 1 µH