Techflex
Produkt-Nr.:
NMN0.38BK125
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SLEEVING 0.375" ID POLY 125' BLK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$50.521
$50.521
5
$42.541
$212.705
10
$38.5529
$385.529
20
$35.89385
$717.877
50
$34.56423
$1728.2115
100
$33.766705
$3376.6705
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -45°C ~ 150°C |
| Diameter - Inside | 0.375" (9.52mm) |
| Color | Black |
| Material | Polyamide Multifilament, Halogen Free |
| Liquid Protection | Gasoline Resistant, Moisture Resistant |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.435" (11.05mm) |
| Type Attributes | Braided |
| Series | Nylon® Multi™ |
| Type | Sleeving |
| Length | 125' (38.10m) |
| Environment Protection | UV Resistant |
| Mfr | Techflex |
| Abrasion Protection | Abrasion and Cut Resistant |
| Features | Chemical Resistant, Vibration Resistant |
| Wall Thickness | 0.030" (0.76mm) |
| Package | Spool |
| Base Product Number | NMN0 |
| Heat Protection | - |