NP04SA220M
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NP04SA220M
Hersteller:
Taiyo Yuden
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 1.5A 110 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 530mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 110mOhm Max
Inductance 22 µH
Series N, P Type
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 13MHz