NR10050T221M
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NR10050T221M
Beschreibung:
FIXED IND 220UH 800MA 585MOHM SM
Auf Lager : 285600
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 800 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.386" W (10.00mm x 9.80mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 585mOhm Max
Inductance 220 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 3MHz