NR10050T330M
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NR10050T330M
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 2.1A 85.8MOHM SMD
Auf Lager : 1592
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 2.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.1 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.386" W (10.00mm x 9.80mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 85.8mOhm Max
Inductance 33 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 8.2MHz