NR3010T2R2M
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NR3010T2R2M
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 1.1A 114MOHM SMD
Auf Lager : 3592
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 1.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 114mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 82MHz