NR3010T330M
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NR3010T330M
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 275MA 1.86OHM SMD
Auf Lager : 4000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 260mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 275 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.86Ohm Max
Inductance 33 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 20MHz