NR3010T4R7M
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
NR3010T4R7M
Beschreibung:
FIXED IND 4.7UH 780MA 228MOHM SM
Auf Lager : 1877
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 750mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 780 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 228mOhm Max
Inductance 4.7 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 56MHz